Разкрихме защо злобее Рут Колева

https://kliuki.ws/klyuki/razkrihme-zashto-zlobee-rut-koleva/189152 Kliuki.ws
Разкрихме защо злобее Рут Колева
Певицата Рут Колева за пореден път е зарязана от „Къртицата” Любо Жечев, този път май окончателно

Победителят в първия сезон на „Къртицата” Любо Жечев за кой ли път отново се раздели с Рут Колева – твърди „България днес”, като се позовава на източници, близки до журналиста. Според тях новият водещ на „Сблъсък” този път окончателно се решил на фаталната стъпка с Рут Колева, тъй като се събрал със старата си любов Нора, жена, по-възрастна от него с десетина години – отбелязва изданието. „Двамата пак се виждат с нея и любовта им отново разцъфна. С Рут Колева Любо постоянно беше потиснат, не му влияеха добре изстъпленията й с алкохола” – споделят загрижените приятели на водещия. [caption id="attachment_39367" align="alignleft" width="300"]Рут Колева Рут Колева и Любо вече не са двойка[/caption] С Нора Любо се запознава преди повече от 5 години. Приятелите му определят тази жена като "най-голямата му любов". Именно тя е човекът, който му дава първите съвети в журналистиката. Колкото до Рут Колева, в момента певицата сериозно е низвергната от интернет феновете си, защото нарече българите във Фейсбук „тесногръди и с отявлен байганьовски манталитет”. „Всичко в живота ми ще се оправи. Любо отново ще е мой!” – закани се изпълнителката. „А може би раздялата я прави толкова злобна” – коментират още фенове на Рут Колева в социалната мрежа.[kkstarratings]