Зрители се възмущават от отношението към Цеце
Потребители коментират възмутено стратегията на Биг Брадър. Отношението към Цеце се оказа абсурдно. Тя не успя да се сбогува с Боби, тъй като я изритаха през задния вход. Въпреки че на практика е финалист, тя не получи нищо от това, което получиха другите – нямаше изпращане, нямаше публика, нямаше нищо. От Изповедалнята я изритаха при водещата на кратките епизоди Алекс Сърчаджиева. Цеце не знаеше как да се [caption id="attachment_9960" align="alignright" width="300"]
Цеце има много фенове в България[/caption] държи, чувстваше се неловко, защото я изненадаха неприятно. На страницата на Биг Брадър във Фейсбук има над 400 коментара от фенове на Цеце, които недоумяват защо я изгониха по този порочен начин. При тази подкрепа е много съмнително, че точно нея са изгонили. Болшинството са против Стойка, а тя е спрягана за големия финалист, тъй като има подкрепата на Биг Брадър. “Цеце беше най-готина от всички – умна, красива, възпитана, честна, изобщо прекрасна жена. ЖАЛКО за тези, който останаха, не могат и на малкия пръст да и се сложат”, пишат фенове на македонката. “Много тъпо беше да я изкарате по този начин... все пак тя е един от петимата, останали до края и да излезе през задната врата, без да може да се сбогува с другите, както направиха всички преди нея - поредната ви простотия... Жалко за момичето, много я харесвах”, възмущават се зрителите.
Kliuki.ws
Остави коментар