Десет години по-късно: Участничка в „Ергенът“ пребила своя приятелка

Това се случва в Стара Загора

https://kliuki.ws/rialiti/deset-godini-po-kasno-uchastnichka-v-ergenat-prebila-svoya-priyatelka/249645 Kliuki.ws
Десет години по-късно: Участничка в „Ергенът“ пребила своя приятелка

През април 2015 година цяла България бе разтърсена от новината за побой между две 17-годишни ученички в Стара Загора. Имената им – Емили Шишкова и Стела Колева – влязоха в медийните заглавия след инцидент, който остави трайни белези не само по телата, но и в съзнанието на обществото.

Емили и Стела били неразделни съученички в 11 клас. С времето обаче попаднали в различни компании, което охладило отношенията им. Според разкази на свидетели, напрежението между двете нараствало месеци наред, докато не избухнало в шокиращ сблъсък.

„Усетих жесток удар в главата и то три пъти. Не помня как стигнах до болницата“, разказва тогава Стела.

Тя е приета в неврохирургията на УМБАЛ „Д-р Стоян Киркович“ със съмнение за комоцио и рана на главата, нанесена с метален предмет.

Случаят предизвика бурни реакции – от възмущение в социалните мрежи до сериозни въпроси за агресията сред младите хора. Мнозина се питаха как е възможно близко приятелство да се превърне в жестокост.

Днес, десетилетие след инцидента, историята остава символ на това как конфликтите и средата могат да превърнат приятелството във вражда. Макар и двете вече да са пораснали жени, споменът за онзи априлски ден продължава да стои като предупреждение за последствията от

Десет години след скандалния побой в Стара Загора, името на Емили Шишкова отново е в центъра на вниманието. Днес тя е на 27 години и вече част от най-коментираното риалити шоу – „Ергенът: Любов в рая“.

Емили е коренно различна от момичето, което някога бе замесено в една от най-гръмките ученически драми. В ефир тя открито признава, че години на липса на самочувствие са я подтикнали към драстична промяна във външността.

Източник: hotnews.bg