„Биг Брадър“ трябва да бъде спрян, коментират в мрежата. Причината за породилата се дискусия е първият избран съквартирант. Зрителите на телевизията са в шок и се надяват поне шоуто да се излъчва в късен час, за да могат да опазят децата си от това извращение.
Моделът Бо е първият финалист за влизане в шоуто:
"Бо е първият седмичен финалист, който ще участва във финалното гласуване и е на крачка от това да влезе в Big Brother. Моделът от София получи най-голяма подкрепа от вас, феновете на Big Brother, в първата седмица. Новите 4 кандидати ще бъдат представени в понеделник (23.09) и гласуването за тях ще бъде отворено до събота (28.09) в 12:00 часа. Финалното гласуване ще продължи 24 часа и ще започне на 6 октомври в 00:00 часа до 23:59 часа", обявиха от официалната страница на шоуто.
Феновете са на мнение, че форматът ще е пълен с психично болни екземпляри. Ясно е, че телевизията търси реитинг, но това не е правилният начин, коментира се на глас.
Други, които ще прекрачат прага на къщата са скандалната репортерка Ивка Бейбе, пиарът на Софи Маринова Тодореско Неделчев.
Източниик: blitz.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар