Панайот се жална, че е отслабнал
И Пацо си има проблеми и те свързани не с политиката, не с глобалното затопляне, а с килограмите му. Гълъбовския момък е свалил най-малко 2-3 килограма и това много го тревожи. Навън хапвал първо, второ и трето, а тук минавал с една чинийка. И през ум не му минава обаче, че той е един от виновниците за това. Панайот наруши правилника на Биг Брадър два [caption id="attachment_9456" align="alignright" width="300"]
Пацо се стопи[/caption] пъти за една вечер и Големия брат им обра хладилника. Пацо няма никакво желание да слабее и да пази диета. Той е притеснен за фигурата си и обвинява Биг Брадър за това. И останалите съквартиранти се оплакват от липсата на храна. Цеце вече се жална, че ще си развали стомаха, макар че хапва по една спагета на ден. И да има храна, тя оцелява на магия, но явно не се чувства комфортно, когато хладилникът е празен, писа bigbrother.bg. Стойка също се оплака, че ще получи анемия. Тя не яде месо, мляко и изобщо храни, съдържащи животински мазнини. За нея е много важно да има плодове, зеленчуци и ядки. Явно никой в Къщата не иска да пази диета.
Kliuki.ws
Остави коментар