Романтичният финал на втория сезон на хитовото риалити „Диви и красиви“ по NOVA донесе заслужена победа за Джулия и Николай. Двамата събраха най-много гласове в оспорваното гласуване на зрителите чрез приложението NOVA PLAY, като оставиха конкуренцията зад себе си само с малка преднина.
„Най-голямото ни щастие е, че се намерихме“, споделиха Джулия и Николай след края на шоуто. За тях участието в предаването се е превърнало не само в приключение, а и в начало на нова, специална връзка.
Освен признанието на зрителите, двойката спечели и голямата награда – романтично пътуване до екзотичния остров Бали. Там те ще могат да създадат нови незабравими спомени и да отпразнуват любовта си далеч от светлините на прожекторите.
Вторият сезон на „Диви и красиви“ предложи на феновете седмици, изпълнени с приключения, страсти и неочаквани обрати. Финалът бе кулминация на всички тези емоции – с радостни сълзи, признания и искрената реакция на публиката, която избра Джулия и Николай за своите фаворити.
Възможно ли е да срещнеш любовта в телевизионно предаване? Участниците във втори сезон на “Диви и красиви” доказаха, че отговорът е “Да!”
„Диви и красиви“ се утвърди като първото любовно риалити у нас, което събра не една, а цели две двойки, решили да заживеят заедно след финала. В същото време връзката между Ренета и Асен се променя и двамата днес поддържат приятелски отношения.
Източник: telegraph.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар