Ето го поредния изгонен от „Биг брадър“

Агент „Енигма“ напусна къщата

https://kliuki.ws/rialiti/eto-go-poredniya-izgonen-ot-big-bradar/233649 Kliuki.ws
Ето го поредния изгонен от „Биг брадър“

Петър си спечели ненавистта на зрителите, след като ги обвени в предателство и бе силно разочарован от решението им.

Снощи той получи  най-ниския вот – едва 22 процента. Марио го измести с 44, а Ванеса – 33.

Петър бе един от най- атрактивните и обсъждани съквартиранти този сезон. Агентът на зрителите получаваше различни мисии, сред които да саботира игри за седмичен бюджет, да номинира от името на зрителите, а последната му задача включваше целувка с поп-фолк дивата Атижа, към която изпитва симпатии.

Той е на 35 и живее на Канарските острови, бивш футболист н. Сега работи като барман. Менажирал е големи екипи и собствен бизнес. Определя се като много харизматичен. Хората понякога го наричат „очилат палячо“, но той се смее с това. Родом е от Враца.

В новата седмична мисия съквартирантите получиха задача да се борят с времето. Всеки от тях имаше 24 часа, в които не трябва да спи, а в определени моменти от деня те можеха да търгуват с най-ценния си ресурс. Изключение имаше само за Ванеса, която беше "галеницата на съдбата" и разполагаше със специални привилегии. Ще успеят ли съквартирантите да се справят с мисията, ще стане ясно скоро.

Източник: hotnews.bg