Габриела влязлa в „Ергенът“ с тунинг – феновете засякоха разликите!

https://kliuki.ws/rialiti/gabriela-vlyazla-v-ergenat-s-tuning-fenovete-zasyakoha-razlikite/252031 Kliuki.ws
Габриела влязлa в „Ергенът“ с тунинг – феновете засякоха разликите!

Киара обмисляла да увеличи гръдната си обиколка

Габриела, която е най-устата участничка в предаването „Ергенът“ по Би Ти Ви, подменила силикона в гърдите си малко преди старта на снимките. Причината, разбира се, била да блесне с освежен вид в риалитито. Пловдивчанката обаче е понамалила устните си, заподозряха фенове на предаването, които са я гледали и във втори сезон.

Съквартиранката й Киара в „Ергенът: Любов в рая“ пък мислела да увеличи бюста си и да представи новата си визия в предаването. Певицата размислила и отложила процедурата, защото се притеснила от физическия дискомфорт, който ще трябва да търпи, докато се снима в риалитито. Киара още не си в увеличила гърдите. Затова феновете й предполагат, че се е отказала от идеята.

Източник: Уикенд