Изненада: Виктор се влюбил в Беба преди „Биг Брадър“

Двамата са се виждали и преди

https://kliuki.ws/rialiti/iznenada-viktor-se-vlyubil-v-beba-predi-big-bradar/234745 Kliuki.ws
Изненада: Виктор се влюбил в Беба преди „Биг Брадър“

Виктор разкри дълго пазена тайна след излизането от къщата на „Биг Брадър“. Оказа се, че той е харесал Беба още преди това. Забелязал я на кастингите.

„Видях я за пръв път на кастингите. Още тогава ми трепна и се развълнувах и в интерес на истината тя също показа някаква заинтересованост към мен.

Имало игра,  в която трябвало Теодора да избере мъж ако извънземните я отвклекат. Били 5 момичета и 10 момчета. Тя избрала Виктор, защото имал красиви очи е широкоплещест. Привличането се усетило още тогава.

Бургазлията сподели, че времето в къщата минавало много бавно. Една седмица била сякаш месец. След две седмици се чувствал така, сякаш я познава от две години.

Виктор споделя, че любовната драма в къщата на Big Brother е попречила на него и Беба да достигнат до финала, но не съжалява за преживените емоции. Той подчертава, че е бил искрен и не се срамува от своето поведение.

Остават неясни няколко въпроса: Ще даде ли Беба шанс на Виктор? Велин използва ли Беба за популярност?Ще има ли конфронтация между Виктор и Велин?

Тепърва ще разберем отговорите на тези въпроси.

Източник: hotnews.bg