Виктор разкри дълго пазена тайна след излизането от къщата на „Биг Брадър“. Оказа се, че той е харесал Беба още преди това. Забелязал я на кастингите.
„Видях я за пръв път на кастингите. Още тогава ми трепна и се развълнувах и в интерес на истината тя също показа някаква заинтересованост към мен.
Имало игра, в която трябвало Теодора да избере мъж ако извънземните я отвклекат. Били 5 момичета и 10 момчета. Тя избрала Виктор, защото имал красиви очи е широкоплещест. Привличането се усетило още тогава.
Бургазлията сподели, че времето в къщата минавало много бавно. Една седмица била сякаш месец. След две седмици се чувствал така, сякаш я познава от две години.
Виктор споделя, че любовната драма в къщата на Big Brother е попречила на него и Беба да достигнат до финала, но не съжалява за преживените емоции. Той подчертава, че е бил искрен и не се срамува от своето поведение.
Остават неясни няколко въпроса: Ще даде ли Беба шанс на Виктор? Велин използва ли Беба за популярност?Ще има ли конфронтация между Виктор и Велин?
Тепърва ще разберем отговорите на тези въпроси.
Източник: hotnews.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар