Косара Тончева най-после се отърва от насилствения ад

Красавицата се отказала да съди половинката си, след като я заплашил, че ще я изкара луда

https://kliuki.ws/rialiti/kosara-toncheva-nay-posle-se-otarva-ot-nasilstveniya-ad/264928 Kliuki.ws
Косара Тончева най-после се отърва от насилствения ад

 

Участничката от миналия сезон на романтичното риалити „Ергенът“ Косара Тончева разкри публично, че е станала жертва на жестоко домашно насилие от страна на своя дългогодишен приятел. Двамата са имали връзка в продължение на три години и половина, като инфлуенсърката дори е заминала с него в Казахстан заради спортната му кариера в местния национален тим. Тя била едва 19-годишна и тъкмо била завършила Търговската гимназия в Стара Загора, когато взела съдбоносното решение да изостави плановете си за образование в Лондон.

В чужбина отношенията им станали изключително задушаващи и се превърнали в златна клетка за младото момиче. При окончателната им раздяла ситуацията ескалирала брутално и се стигнало до тежък физически побой, като девойката е била малтретирана от възлюбения си многократно преди това. Първоначално Косара Тончева и семейството й завели съдебно дело срещу насилника и процесът вървял изцяло в нейна полза. Впоследствие обаче потърпевшата получила директна заплаха, че ако не оттегли жалбата си ще бъде изкарана луда и че сама е предизвикала инцидента.

След сериозен разговор вкъщи с родителите си, уплашената Косара Тончева взела решение да се откаже окончателно от съдебната битка, за да запази спокойствието си. Тя е преценила, че най-правилният и безопасен начин е да остави побойника с измамното усещане, че е напълно прав в ситуацията. Въпреки липсата на справедливо възмездие чрез съда, риалити звездата е продължила напред живота си и вярва, че съдбата вече е наказала насилника за стореното.

Източник: Уикенд