Коя дама се сдоби с най-голяма слава след „Ергенът“?

Безспорно предаването направи много моми известни

https://kliuki.ws/rialiti/koya-dama-se-sdobi-s-nay-golyama-slava-sled-ergenat/226589 Kliuki.ws
Коя дама се сдоби с най-голяма слава след „Ергенът“?

Участничките в „Ергенът“ търсят любовта уж, но намират много повече – опит пред камери, екзотични дестинации, популярност. Стават разпознаваеми за по-голямата част от аудиторията и така стават мишена на мъже с пари.

Така например Виктория Капитонова има цели 160 хиляди последователи в Инстаграм. Това е само една от социалните мрежи, които използва. Доста я следват във Фейсбук и Youtube. Профилът й на няколко пъти бе хакнат и се наложи да събира последователи от начало.

Със 118 хиляди последователи я следва Александра Гърдева. Тя работи за различни козметични марки, брандове за дрехи, хранителни добавки, заведения за хранене. По професия  е терапевт. Тя си спечели много последователи като реши да не приема роза от Виктор Стоянов и си тръгна с достойно вдигната глава. Изборът й е прецедент за България.

Маги Томова, която участва в третия сезон на „Ергенът“ е с 97 хиляди последователи. Тя стигна до финала на романтичното риалити и беше категорично убедена, че между нея и Алек има нещо много специално. На финала обаче Алек не само не дойде, но и се раздели с момичетата с видео обръщение.

Конкурентката й Надежда също я гони по брой последователи. Точната цифра към този момент е 52.9 последователи. Валерия от втори сезон на "Ергенът" е следвана от 65,8 хиляди души. След нея е Елена с 58 000 последователи.

Източник: hotnews.bg