Мирослав няма да прости на Елена предателството, смята жените за глупави и наивни
“За две седмици тя реши, че той е нейният човек и ми каза, че не иска да сме заедно. Беше ми много тежко, но го преживях. Няма да й просто обаче това, което причини на родителите й. Те не знаеха какво става, виждаха само някакви епизоди и преживяха един ужас. Това не мога да й просто. Мен ме е наранила, няма значение, но защо трябваше да наранява тях. И този, който уж беше нейният човек, се хвана с друга след две седмици”, разказа [caption id="attachment_9334" align="alignright" width="300"]
Миро и Лестер станаха приятели[/caption] Миро пред Никола. Шампионът от Биг Брадър смята жените за глупави и наивни, но вярва, че всеки си има своя половинка. Той все още не е срещнал голямата любов. След шоуто с Елена се събрали за кратко, но така и не успели да оправят нещата. Разделили се окончателно и всеки поел по своя път. Никола пък го успокои, че когато някой те нарани, той хубаво няма да види. Обикновено извънбрачните връзки завършват с фиаско и не носят щастие, а само съжаление и болка. Миро се съгласи и пожела много щастие на Елена, въпреки всичко.
Kliuki.ws
Остави коментар