На финала! Бунт срещу Наско в „Х фактор”

https://kliuki.ws/rialiti/na-finala-bunt-sreshtu-nasko-v-h-faktor/189649 Kliuki.ws
На финала! Бунт срещу Наско в „Х фактор”
Зрители и жури спорят може ли Атанас Колев да пее

На крачка преди големия финал на „Х фактор” страстите в шоуто ескалираха. Жури и изпълнители са в адска битка помежду си. След като си тръгнаха Теодора и Нелина, а оспорваният Атанас остана за големия финал с Жана и Ана-Мария, във форумите се разрази същинска война. Основният въпрос беше: Може ли Наско да пее, или не? Два големи лагера кръстосаха шпаги помежду си. Любимецът на Саня Армутлиева раздели публика и жури. Още от началото на формата той търпи сериозни критики, че не пее, а само рапира и точно затова няма място на финала. Есемесите обаче в негова полза от фенки тийнейджърки се увеличаваха с всеки изминал концерт. Момичешкият вот прати 16-годишния младеж и на големия финал, на който ще се разпределят първо, второ и трето място в шоуто. [caption id="attachment_36228" align="alignleft" width="300"]Атанас Колев Х фактор Наско има противници и почитателки[/caption] „Как може такива таланти и красиви гласове като Теодора и Нелина да отпаднат, а това недоразумение Наско да продължи в шоуто” – възмущаваха се хора от едния лагер. От отбора на симпатизантите пък запалени тийнейджърки отвръщат, че Наско има харизма и заслужава да е на финал. Менторката му Саня Армутлиева също признава, че Наско няма необходимите гласови данни, но затова пък компенсира с други качества.[kkstarratings]