Намери се достоен кандидат за хитовото риалити „Ергенът“ . То се радва на изключителен интерес в България и поражда много дискусии в социалните мрежи. Информацията се пази в тайна все още, понеже договорът не е подписан. Продукцията вече се подготвя за снимки.
Да, новият ерген е лекар и при това гинеколог. Бил красив, намахан и интелигентен и най-важното – готов за семейство.
Кастингът продължил цели два месеца. За първи път се прави такъв за мъжка фигура. Tова се наложи след резила с последния ерген Алек Младенов, който си тръгна преди финала и не избра нито една дама.
Кандидатите са били подложени на разговори с психолози, мачмейкъри и сексолози. Така в крайна сметка се спират на Петко – интелигентен, с добри обноски и ценител на женската красота.
Последният сезон на „Ергенът“ бе истински резил, в който на финала Алек Младенов остави две жени разплакани. Той дори не се осмели да се появи пред тях, а им остави видео съобщение. Мрежата прегря от подигравки.
Досега само една двойка оцеля след риалитито и това са Евгени Генчев и кучелюбката Валерия. Двамата все още са заедно, но не са си казали да.
Източник: blitz.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар