Не си губи времетo: Мартин Елвиса се среща с друга красавица от „Ергенът“ след Даниела

Новината потвърди самата тя в подкаст

https://kliuki.ws/rialiti/ne-si-gubi-vremeto-martin-elvisa-se-sreshta-s-druga-krasavica-ot-ergenat-sled-daniela/244757 Kliuki.ws
Не си губи времетo: Мартин Елвиса се среща с друга красавица от „Ергенът“ след Даниела

Вместо да лее крокодилски сълзи, че не му провървя с победителката в „Ергенът“ Даниела Рупецова, Мартин не си губи времето. Веднага се е срещнал с друга познайница от риалито формата. За това се похвали лично тя в подкаста а Ивайло Герасимов.

Срещата преминала в  дълги разговори, а дамата  е била  Йоанна.

Йоана и Мартин се запознават в нощен клуб, като според Мартин това е била "любов от пръв поглед" . Въпреки 20-годишната разлика във възрастта, те започват връзка, която продължава около две години. Мартин дори присъства на абитуриентския бал на Йоана и ѝ подарява пудел, кръстен на него .

През 2025 г. Йоана влиза в риалити шоуто "Ергенът", където Мартин е главният участник, с надеждата да възроди връзката им. Въпреки усилията ѝ, Мартин я отстранява още на следващия ден, като изразява съмнения относно мотивите ѝ за участие.

Йоана споделя, че връзката с Мартин е била "урок" за нея и че не се чувства използвана . Тя също така се появява в музикалния клип на Фики Стораро към песента "Егати мацката".

"Да, имаме новина. Но това беше след моите интервюта. Затова и там, когато ме питаха, не го казах." – споделя с усмивка младата красавица.

Източник: blitz.bg