Неделя Щонова спечели „Dancing stars”: Феновете плачат за Дара

Безспорен факт е, че Дара танцува най-добре, но тя е обучена, а шоуто е за непрофесионалисти – коментират зрители в социалните мрежи

https://kliuki.ws/rialiti/nedelya-shtonova-specheli-dancing-stars-fenovete-plachat-za-dara/223344 Kliuki.ws
Неделя Щонова спечели „Dancing stars”: Феновете плачат за Дара

Неделя Щонова и Наско Месечков се оказаха победители в едно от най-гледаните предавания тази пролет в родния ефир – “Dancing stars”.

"Не знам откъде черпя енергия, честно. За тези три месеца получих толкова много прекрасни коментари. Истината е, че три пъти отказах да вляза в този формат. Накрая се съгласих, защото исках да вдъхновя хората, да уважават дара, който им е даден. Мисията е изпълнена!

Цяла нощ не съм спала, за да чета коментарите. Вълнението е невероятно! Не само през медицината можеш да докоснеш хората, но и през танца, през изкуството.

Беше невероятно приключение. Искам да изразя своя респект към всички участници, към публиката, към хората, разкри д-р Щонова в ефира на bTV.

Социалната мрежа обаче прегря. Зрителите не са доволни от победителите, смятат, че Дара и Джими са били достойни за победа. Смятат, че е достойно купата да бъде отстъпена на Дара, защото е по-млада. Нарекоха Неделя Щонова лицемерка.

„Неделя добре знае, че не я заслужава, но явно и достойнство няма“ – продължават разгневените фенове.

 

Източник: bTV facebook