Неделя Щонова и Наско Месечков се оказаха победители в едно от най-гледаните предавания тази пролет в родния ефир – “Dancing stars”.
"Не знам откъде черпя енергия, честно. За тези три месеца получих толкова много прекрасни коментари. Истината е, че три пъти отказах да вляза в този формат. Накрая се съгласих, защото исках да вдъхновя хората, да уважават дара, който им е даден. Мисията е изпълнена!
Цяла нощ не съм спала, за да чета коментарите. Вълнението е невероятно! Не само през медицината можеш да докоснеш хората, но и през танца, през изкуството.
Беше невероятно приключение. Искам да изразя своя респект към всички участници, към публиката, към хората, разкри д-р Щонова в ефира на bTV.
Социалната мрежа обаче прегря. Зрителите не са доволни от победителите, смятат, че Дара и Джими са били достойни за победа. Смятат, че е достойно купата да бъде отстъпена на Дара, защото е по-млада. Нарекоха Неделя Щонова лицемерка.
„Неделя добре знае, че не я заслужава, но явно и достойнство няма“ – продължават разгневените фенове.
Източник: bTV facebook
Tеодора Божкова
1 Коментара
Остави коментар