Зрителите се бунтуват: Кой сега ще ви прави шоуто?
Потребителите във Фейсбук избухнаха с гневни коментари в социалната мрежа. Феновете на Панайот се възмущават, че той бе вторият изгонен тази вечер по време на живото предаване. [caption id="attachment_9513" align="alignright" width="300"]
Пацо не се отказва от Биг Брадър[/caption] “Как може Пацата да изгоните? Айде сега ще гледаме Стойка Пипирудата как реве и сестрите как викат браво. И п*далчето Миро как само мрънка. То вече няма какво да се гледа това предаване леле...” сърдят се потребители. Уж Пацо има много фенове, а зрителите взеха, че го изгониха. Няма спор, че той беше най-зарибеният участник в шоуто, за който Биг Брадър е смисълът на живота. Арогантното му държание обаче вбеси и съквартирантите, и зрителите и това се оказа решаващо. Потребителите недоволства и от изгонването на Стоян Дудов. “Интересно как го изгониха, след като дори не беше номиниран... Е, то сега не остана никой интересен за гледане, слушане и най-вече - коментиране... Направо в сряда да се гонят и останалите, да остава един и да се приключва”, пишат фенове на шоуто. От страницата на Биг Брадър във Фейсбук оставаме с впечатлението, че Стойка и Миро са най-омразните съквартиранти. И двамата не се харесват много на зрителите, но ето че останаха в Къщата.
Kliuki.ws
Остави коментар