ШОК! Виж какво направи Пацо след излизането си от Къщата

https://kliuki.ws/rialiti/shok-vizh-kakvo-napravi-paco-sled-izlizaneto-si-ot-kashtata/193682 Kliuki.ws
ШОК! Виж какво направи Пацо след излизането си от Къщата

Панайот отпразнува изгонването си в компанията на Коцето

Гълъбовският пл*йбой Панайот не се стърпя и избухна още същата вечер след излизането си от къщата на Биг Брадър Ол Старс. Най-мразеният съквартирант се напи подобаващо в компанията на приятеля си Константин. Двамата заформили щуро парти и се наливали цяла вечер. Тъй като Панайот вече има тренинг, той се държал на положение и не залегнал под масата. Коцето се нафиркал повече от него, но това не е рядко явление [caption id="attachment_9539" align="alignright" width="300"]ШОК! Виж какво направи Пацо след излизането си от Къщата Пацо и Коцето[/caption] предвид, че държи заведение, писа Kliuki.net. Нека припомним, че Пацо се закани да избухне на дискотека веднага щом го изгонят. Той действително има повод за полее случая, тъй като загуби златния си шанс. Биг Брадър не е просто шоу, а смисъл на живота му и затова така неистово се бореше да остане в Къщата. Дори целуването на земята не му свърши работа, защото зрителите решиха съдбата му. Пацо до последно се смяташе за най-интересния съквартирант в къщата, но зрителите явно не мислят така, защото го изкарват за втори път. Е, сега поне Панайот ще се вихри из цяла България в компанията на Коцето. Интересно е какво точно работи Панайот?! Дали пък фолкпевецът не му плаща за шут по кръчмите, се питат зрителите.