Купата в „Dancing stars” взеха Неделя Щонова и Наско Месечков, въпреки че младото поколение предпочиташе Дара и Джими. Те дълго време мълчаха и не коментираха ситуацията, която в социалните мрежи придоби невиждани размери от хейтърски коментари.
Реакцията на Дара е вече факт и по-интересна от всякога:
"Няма проблеми! На мен мъжът ми ми направи една голяма купа от цветя, която ми е вкъщи и ухае доста по-добре от истинската купа, така че съм щастлива! А и най-хубавото нещо, което ние успяхме да спечелим като екип, това са сърцата на цяла България, за което сме безкрайно щастливи, защото тях не можеш да ги излъжеш – нито сърцето, нито очите на хората", заяви обичаната певица.
Дара отказа да коментира факта, че зрителския вот й е отредил второ място. Тя се обърна към Джими и го помоли той да коментира:
"Аз също нямам какво да кажа… Много е интересно… Всеки един заслужаваше да спечели, нека така да кажа, и да бъде на финал. Всички, които сме положили тези неимоверни усилия в това предаване. Това са 7 дни в седмицата – без почивка, ние сме в залата от сутринта до вечерта. Точно заради това смятам, че всеки един, който е успял да отдели това време и е успял да мотивира себе си, заслужава да спечели", обясни Джими. И добави:
"Най-важното нещо, което успяхме ние, е че спечелихме сърцата на хората, спяхме да ги развълнуваме, да покажем, че наистина сме вложили сърце и не ни е било безразлично. Не сме го правили само заради шоуто, а да покажем изкуство на тази сцена".
Източник: blitz.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар