Какво се случва в Биг Брадър, съквартирантите се повредиха
Експериментът “Биг Брадър” определено не е здравословен. Още по време на ВИП Брадър видяхме какво се случи със звездите в Къщата. Не по-различно е положението в Биг Брадър Ол Старс. Боби се преби, Стойка изпадна в депресия и направи не една и две кризи, а сега се побърка и Цеце. Манекенката буквално не се храни, а и в хладилника няма кой знае какво за ядене. Тя е свикнала да гладува заради модните си изяви, но пък се жална [caption id="attachment_9871" align="alignright" width="300"]
Какво стаав с Цеце?[/caption] от простотията на Пацо. Тогава каза, че заради него ще си повреди стомаха. Ето че това наистина се случи, видя Kliuki.net. Цеце се преви от болка и се свлече на земята. Стойка се оказа най-близо до нея и се опита да й помогне. С нея помощ манекенката си легна в спалнята. Съквартирантите пък сигнализираха на Биг Брадър да повика лекар, тъй като Цеце никак не е добре. Вероятно македонката има гастрит или язва. Докато останалите дебелеят в Къщата, тя отслабна още повече. А и в този сезон Големия брат се оказа жесток и на няколко пъти им опразни хладилника. Така звездите често оставаха без храна, а това е за сметка на здравето им.
Kliuki.ws
Остави коментар