Валерия от „Ергенът“ е неутешима: Не може да скрие болката си

Красавицата не яде месо

https://kliuki.ws/rialiti/valeriya-ot-ergenat-e-neuteshima-ne-mozhe-da-skrie-bolkata-si/243509 Kliuki.ws
Валерия от „Ергенът“ е неутешима:  Не може да скрие болката си

Валерия от „Ергенът“ сподели, че свързва Гергьовден единствено с болка и тъга. Тя е против коленето нa животни, за да се поставят на трапезата.

Брюнетката не яде месо. Любовта към животните я води към осъществяването на много хуманни идеи. Тя има приют за кучета, спасява бездомни и прави благотворителни фотосесии.

Ритуалът с поставяне на агне на трапезата се оказва твърде тежък за Валерия.

"Казват, че е за здраве, но не знам какво здраве очаква хората, които отнемат живота на невинни създания за здраве. Както и с курбаните. Прави се жертвоприношение с животни, за здраве на хора, които са претърпяли определен инцидент например“ – казва тя.

Наскоро нашумя новината, че победителката от втория сезон на риалити шоуто „Ергенът“, и 61-годишният бизнесмен Ваньо Алексиев, собственик на транспортната компания „Биомет“, са в романтична връзка, която предизвика значителен медиен интерес.

Двойката официално потвърди връзката си в началото на 2025 г., като сподели съвместни снимки от почивка в Дубай. В края на януари 2025 г. стана ясно, че са сгодени, след като Валерия показа годежен пръстен в социалните мрежи .

През март 2025 г. се появиха слухове, че Валерия е бременна от Ваньо Алексиев. Тя опроверга тези твърдения, като публикува снимка по бански, на която не се забелязват признаци на бременност .

Източник: blitz.bg