Валерия от „Ергенът“ с откровено признание: „Кожата ми се превърна в кошмар“

Срам я е да се погледне в огледалото

https://kliuki.ws/rialiti/valeriya-ot-ergenat-s-otkroveno-priznanie-kozhata-mi-se-prevarna-v-koshmar/245956 Kliuki.ws
Валерия от „Ергенът“ с откровено признание: „Кожата ми се превърна в кошмар“

Валерия, победителката от втория сезон на риалити формата „Ергенът“, сподели в социалните мрежи един от най-сериозните си лични проблеми в момента – упорита и болезнена борба с кожни несъвършенства.

След като спечели сърцето на Евгени и се превърна в едно от най-разпознаваемите лица на телевизионния екран, Валерия беше възприемана като символ на естествена красота, елегантност и спокойствие. Но зад тази външност се крият трудности, които малцина са подозирали.

В откровен пост, младата инфлуенсърка и защитничка на животните призна, че се сблъсква с тежко влошаване на състоянието на кожата си. Пъпки, черни точки, подкожни възпаления и зачервявания са част от ежедневието ѝ в момента.

„Кожата ми беше едно от нещата, за които получавах най-много комплименти. А сега се срамувам да се погледна в огледалото“, споделя Валерия.

Tя допълва, че в момента води „битка със себе си“, като се опитва да не се обезсърчава и да приеме състоянието си с разбиране и търпение.

Макар да не посочва точна диагноза, Валерия загатва, че факторите зад кожния ѝ проблем може да са както хормонални и здравословни, така и стресови. След медийния интерес, участията ѝ в предавания, смъртта на майка ѝ и последвалите психологически изпитания, не е изненадващо, че тялото ѝ е реагирало.

Източник: blitz.bg