Валерия, победителката от втория сезон на риалити формата „Ергенът“, сподели в социалните мрежи един от най-сериозните си лични проблеми в момента – упорита и болезнена борба с кожни несъвършенства.
След като спечели сърцето на Евгени и се превърна в едно от най-разпознаваемите лица на телевизионния екран, Валерия беше възприемана като символ на естествена красота, елегантност и спокойствие. Но зад тази външност се крият трудности, които малцина са подозирали.
В откровен пост, младата инфлуенсърка и защитничка на животните призна, че се сблъсква с тежко влошаване на състоянието на кожата си. Пъпки, черни точки, подкожни възпаления и зачервявания са част от ежедневието ѝ в момента.
„Кожата ми беше едно от нещата, за които получавах най-много комплименти. А сега се срамувам да се погледна в огледалото“, споделя Валерия.
Tя допълва, че в момента води „битка със себе си“, като се опитва да не се обезсърчава и да приеме състоянието си с разбиране и търпение.
Макар да не посочва точна диагноза, Валерия загатва, че факторите зад кожния ѝ проблем може да са както хормонални и здравословни, така и стресови. След медийния интерес, участията ѝ в предавания, смъртта на майка ѝ и последвалите психологически изпитания, не е изненадващо, че тялото ѝ е реагирало.
Източник: blitz.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар