Първият победител в историята на българския „Биг Брадър“ – Здравко Василев – категорично сложи край на спекулациите, че ще се върне в Къщата. В последните седмици в медиите се появиха слухове, че Здравко обмисля ново участие в риалитито, което го направи известен преди години.
Самият Здравко бързо реагира на тези слухове и заяви, че няма никакво намерение да се връща в предаването. „Победата в „Биг Брадър“ е важна глава от живота ми, но вече гледам напред и не планирам да се връщам към този период“, каза той в интервю за медиите.
В момента Здравко се фокусира върху личния си живот и професионалните си проекти, като предпочита да остави миналото зад себе си. Феновете му уважават решението и продължават да го подкрепят в новите му начинания.
С това изявление Василев сложи точка на всички спекулации и носталгията по първия български „Биг Брадър“ остава само в спомените на зрителите.
Той спечели първия сезон на популярното риалити шоу, което се излъчваше през 2004 година. Участието му беше забележително с открития му характер, умението му да общува с останалите съквартиранти и честността, с която се държеше в Къщата. Това го направи любимец на публиката и му донесе голямата награда. Оттогава Здравко се превърна в една от знаковите личности, свързани с българското риалити и медийното пространство.
Източник: blitz.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар