Маги Томова не успя да спечели сърцето на лигльото Алек Младенов, който ги остави на финала на шоуто с Надежда Вишева да го чакат. Той нямаше смелостта да се изправи пред тях, а като най-големия мерзавец им остави видео съобщение, че ги напуска.
Маги страда дълго и не можеше да повярва, че това й се случва., Тя бе хлътнала до уши по ергена и смяташе, че ще мине с него под венчило.
Месеци по-късно няма и следа от тъгата по лицето й. От думите й написани към плажните й фотоси от романтичния гръцки остров Сантторини ехтят любовни трепети. "Лятото се изплъзва, оставяйки следа – не в топлината, а в онези малки моменти, които връщат усмивката, дори когато вече са само спомен. Носталгията по отминалите дни не дърпа назад и не носи тъга, а е знак, че най-вълнуващото тепърва предстои. А този път очакването е по-сладко от всякога", реди мисли блондинката.
Компания й прави тайнствен обожател, но тя крие самоличността му. Той и прави красивите снимки, които публикува в мрежата. Дали най-накрая е намерила любовта, можем само да гадаем.
Източник: hotnews.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар