Забрави ли Мамин Алек? Маги от „Ергенът“ си почива в мъжка компания

Блондинката не страда от липса на мъжко внимание

https://kliuki.ws/rialiti/zabravi-li-mamin-alek-magi-ot-ergenat-si-pochiva-v-mazhka-kompaniya/229864 Kliuki.ws
Забрави ли Мамин Алек? Маги от „Ергенът“ си почива в мъжка компания

Маги Томова не успя да спечели сърцето на лигльото Алек Младенов, който ги остави на финала на шоуто с Надежда Вишева да го чакат. Той нямаше смелостта да се изправи пред тях, а като най-големия мерзавец им остави видео съобщение, че ги напуска.

Маги страда дълго и не можеше да повярва, че това й се случва., Тя бе хлътнала до уши по ергена и смяташе, че ще мине с него под венчило.

Месеци по-късно няма и следа от тъгата по лицето й. От думите й написани към плажните й фотоси от романтичния гръцки остров Сантторини ехтят любовни трепети. "Лятото се изплъзва, оставяйки следа – не в топлината, а в онези малки моменти, които връщат усмивката, дори когато вече са само спомен. Носталгията по отминалите дни не дърпа назад и не носи тъга, а е знак, че най-вълнуващото тепърва предстои. А този път очакването е по-сладко от всякога", реди мисли блондинката.

Компания й прави тайнствен обожател, но тя крие самоличността му. Той и прави красивите снимки, които публикува в мрежата. Дали най-накрая е намерила любовта, можем само да гадаем.

Източник: hotnews.bg