Зле режисиран сапунен сериал: Беба си тръгна от „Биг Брадър“

До големия финал остават седмици

https://kliuki.ws/rialiti/zle-rezhisiran-sapunen-serial-beba-si-tragna-ot-big-bradar/234073 Kliuki.ws
Зле режисиран сапунен сериал: Беба си тръгна от „Биг Брадър“

Теодора е аут от Биг Брадър, след като получи рекордно ниска зрителска подкрепа- едва 10 процента. Това, което се разигра в къщата минути след обявяването на вота приличаше на зле режисиран сапунен сериал.

Виктор  я поведе с цели 5 процента. Той трудно издържа  в ситуацията. Трети бе Марио, който обаче получи цели 75% зрителски вот, което го превръща в безапелационен любимец на зрителите към момента.

Бургазлията бе готов да напусне вместо нея, но това не се случи.

"Мислиш ли още утре да си направиш татуировка с Беба, ако напуснеш?", попита го водещият Башар Рахал от студиото, на което бургазлията отвърна моментално със: "Абсолютно! Заставам зад думите си!"

Преди да излезе Беба прошепна на Виктор:
"Искам да мислиш само за семейството ти и за мен, нищо друго не трябва да те интересува! Дядо ти, семейството ти и аз! Разбра ли?", а той й отвърна със: "Обичам те! Потърси ме някой ден!"

Теодора е от град София, на 25 години и бивш състезател по художествена гимнастика. Днес е собственик на салон за красота. Не крие, че има корекции по себе си – силиконов бюст, хиалуронова киселина в устните и корекция на скулите.


Източник: blitz.bg