Звездата от "Сървайвър" Евгения Ангелова-Дзаферович плаче от яд след загубата на Хърватия
[caption id="attachment_46132" align="alignright" width="300"]
Звездата от "Сървайвър" Жени Ангелова и Ваня Дзаферович подкрепяли с всички сили тима на Хърватия[/caption]
Жени Ангелова, която нашумя с участието си в "Сървайвър", плакала от яд след снощната загуба на Хърватия от Бразилия на старта на световното първенство по футбол. Красавицата е омъжена за хърватския футболист Ваня Дзаферович и съвсем очаквано очаквала с интерес сблъсъка нмежду двата тима. Жени обаче не сдържала сълзите си, след като японски рефер съсече грубо сънародниците на мъжа й. Съдията на двубоя в действителност ощети грубо хърватите и удари мощно рамо на бразилците. Той даде измислена дузпа и направи куп други грешки, които бяха в ущърб на хърватите. В крайна сметка "кариоките" се наложиха с 3:1.
"Дис джапанийз хомосекшуъл броук ду гейм.", изригна звездата от "Сървайвър" на профила си във Фейсбук, показвайки, че е крайно разочарована от случилото се.
Жени е сред най-харесваните участнички в историята на приключенското реалити. С огромния си бюст и чаровна усмивка тя бе сред най-желаните българи след края на шоуто.
Припомняме, че "Сървайвър" се завръща на екран след петгодишно отсъствие. Стартът на новия сезон е плануван за септември, а локацията този път е Камбоджа.
Kliuki.ws
Остави коментар