Сантра се разплака в „Музикална академия“, не може да пее

https://kliuki.ws/zvezdi/santra-se-razplaka-v-muzikalna-akademiya-ne-mozhe-da-pee/190454 Kliuki.ws
Сантра се разплака в „Музикална академия“, не може да пее

Поп певицата се просълзи докато пее

Поп певицата Сантра се разплака в „Музикална академия“. Изпълнителката загуби гласа си, а от притеснение забрави и да пее. Още с първото си появяване Сантра очарова публиката с шоу, но не и с глас. А журито беше доста критично, макар и по-смекчено в коментарите си. [caption id="attachment_31181" align="alignleft" width="300"]Сантра се разплака в "Музикална академия" Сантра се разплака в "Музикална академия"[/caption] Фънки, Люси и Здравко от „Ритон“ бяха категорични, че певицата губи гласа си в ниския регистър. И вади фалшиви тонове от притеснение. Георги Христов от друга страна заяви, че тя има прекрасен глас и невероятен талант. И побърза да я ободри. Въпреки това притеснението на Сантра беше очевидно и тя едва се сдържаше да не се разплаче. В един момент дори се просълзи, а пред Иван и Андрей със задавен глас заяви, че просто й е влязло нещо в окото. С второто си изпълнение Сантра не успя да се справи по-добре и загуби гласа си в средата на песента, като окончателно се изложи. В крайна публиката я пощади и тя се размина на косъм от елиминации. Зрителите, а и Фънки обаче не й спестиха критиките за песента й. А социалната мрежа бе залята от коментари. „И това е професионалист?? Евала на Фънки, че не им спестява..“, „Това е една от любимите ми песни, но я изпя ужасно!“, „Мисля, че трябва тя да е номинирана“, „И това са актуални звезди? Хора събудете се вече,15 години е на сцената, а все едно за 1 път излиза!,“, „Горката, много фалшива, ама не че се притеснява, просто си го не може!“, пишат в социалната мрежа.