Сашка Васева е обявена за медената питка
Сашка Васева стана за смях с вълчия си глад. Дупнишката Мадона трябваше да се превърне в медената питка. Това стана заради поредната мисия на Големия брат. ВИП Брадър превърна съквартирантите в анимационни герои. [caption id="attachment_104310" align="alignright" width="300"]
Сашка Васева счупи кантара[/caption] На Дупнишката Мадона й се падна ролята да бъде една кръгла и медена питка, заради огромния й и нестихващ апетит. В Изповедалнята чалга иконата обаче обяви, че заради клаустофобията не може да облече костюма, а ще си го сложи на гърба като костенурка. „Аз и дрехите не си закопчавам догоре, Биг Брадър, защото ме е страх ципа да не заяде”, каза Сашето. Големият брат обаче не пропусна да се изкодоши с певицата. Като я подчекна, че заради това вероятно носи такива големи деколтета. После й каза да се качи на кантара, за да види колко е натежала. Оказа се, че поп фолк дивата е станала 68 кг, като реално кантара закова 70 кг. А като влязла в Къщата била 60 кг. „Уау, Биг Брадър, минавам на диета! Ще ям само по едно яйце на ден и няколко карлтофа”, закани се Сашето. Въпреки това Големия брат изпрати тайни контрольори на Сашка Васева. Марги Хранова и Алфредо Торес станаха грижовни миньони. Те трябва да направят така, че Сашка да свали 6 кг. Мисията им бе да контролират Дупнишката Мадона и да не й дават да не се тъпче толкова много. В противен случай мисията им се проваля. Алфредо веднага „захапа” ролята си. Той не спираше да гравитира около Сашето и да й дава да плюска толкова. Което наложи Сашка Васева да крие храната си от него. Въпреки обещанието, Сашка Стомашка не можа да устои на пълните чинии и на вкусотиите, които бяха на масата или скрити в хладилника. А задачата на Алфредо Торес и Маргарита Хранова наистина ще се окаже с повишена трудност.
Людмила Велинова
Остави коментар