Джемрето се връща в БГ ефира като властна и богата шефка

Новият турски сериал „Его“ с Мелиса Аслъ Памук ще тръгне по Би Ти Ви Стори идната сряда

https://kliuki.ws/seriali/dzhemreto-se-vrashta-v-bg-efira-kato-vlastna-i-bogata-shefka-2/236047 Kliuki.ws
Джемрето се връща в БГ ефира като властна и богата шефка

Мелиса Аслъ Памук се завръща в българския ефир с нов интересен сериал. В сагата „Его“, която стартира в праймтайма на Би Ти Ви Стори идната сряда, красавицата си партнира с колегата си Алперен Дуймаз. Двамата бяха тандем и в друг сериал – „Ирония на съдбата“.

В „Его“ Мелиса играе властна и властна шефка, която прави изкушаващо предложение на закъсал млад финансист, в чиято роля е красавеца Алперен.

В момента Мелиса е бременна и живее в Гърция. Актрисата се установи в Пирея, защото мъжът й футболист сключи договор с тамошния гранд „Олимпиакос“. Юсуф Язъджъ бече част от френския „Лил“, но реши да си потърси нов отбор. Въпреки че последва съпруга си в Гърция, Мелиса възнамерява да роди във Франция. Хубавицата прекара в Лил почти година и е категорична, че има пълно доверие на тамошните лекари.

Екранната Джемре Гюр получи оферта за брак от любимия си Юсуф през есента на 2023 г. Ослепителната тв звезда умуваше 2 месеца дали да пристане на ритнитопковеца и в крайна сметка прие предложението му. Сватбата им беше през май в Париж, но и в Турция имаше голямо венчално тържество.

Източник: „Уикенд“