Алисия с равносметка за 2013: Благодарна съм за всичко!

https://kliuki.ws/shoubiznes/alisiya-s-ravnosmetka-za-2013-blagodarna-sam-za-vsichko/189552 Kliuki.ws
Алисия с равносметка за 2013: Благодарна съм за всичко!

Фолк певицата сподели как оценя изминалата година

Фолк певицата Алисия направи равносметка за изминалата година. Въпреки че 12-те месеца бяха изключително трудни за певицата, тя е щастлива и доволна от преживяното. Изпълнителката споделя, че през изминалите 52 седмици е била и малко тъжна и много щастлива. Но като смята, че изминалата година е била изключително успешна за нея. [caption id="attachment_36840" align="alignright" width="280"]Алисия е благодарна за успешната си 2013 година Алисия е благодарна за успешната си 2013 година[/caption] Алисия признава, че през 2013 година има няколко неща, за които много да благодари. На първо място е семейството й, което винаги е до нея и я е подкрепяло и в най-трудните й моменти. На второ любимия човек, с когото намерила пълна хармония в живота си. И на трето за успехите и победите, които е спечелила, пише bliasak.bg. Изпълнителката открехна и завесата има ли човек до себе си. Многозначителното послание, което си пусна вчера, както и прекрасния пръстен, който предизвика слуховете, че е сгодена, накараха мнозина да предположат, че фолк звездата ще сподели повече от една щастлива новина. Звездата на „Ара мюзик“ признава, че е платила висока цена за щастието си и в личен, и в професионален план. Към днешна дата обаче е безкрайно щастлива и доволна и гледа напред към нови хоризонти и нови успехи.