Денди: Райна е селянка!

https://kliuki.ws/shoubiznes/dendi-rayna-e-selyanka/189693 Kliuki.ws
Денди: Райна е селянка!

Певицата писна на всички, звездите скочиха срещу нея

Фолк певицата Райна изненадващо се превърна в най-мразения съквартирант в Къщата. Изпълнителката уж влезе в шоуто, за да подобри имиджа си, а се превърна в най-дразнещата звезда в предаването. Откакто е в шоуто, пилето на фолка не спира да се превзема и да важничи. Капризите й нямат край, а намеците на съквартирантите, че се тъпче прекалено много и не се съобразява с никого от тях са подминавани с усмивка. Дори Денди не се сдържа и въпреки че в началото беше доста благосклонен към нея, накрая я обиди с думите „Ти си селянка!“ Певицата никак не се впечатли от този факт и се постара да ги подразни по най-лошия възможен начин — като си изяде десертите сама. [caption id="attachment_35975" align="aligncenter" width="300"]Денди оплю Райна Денди оплю Райна[/caption] „Имате всички основания да ме мразите!“, изхили се доволно Райна, докато похапваше с удоволствие шоколадови бисквити. Съквартирантите все още са силно ограничени откъм храна и подобни действия от певицата сериозно ги дразнят. Ели от друга страна се ядоса на прищевките на Райна: „Може ли това да ми донесете, може ли онова!“, имитираше тя певицата. А Русата Златка заяви, че след излизането на Джийсън техния цирк е приключил, но Райна е на път да вбеси всички с капризите си.

.