Къци Вапцаров и Павел Владимиров в конфликт, в „Като две капки вода!

https://kliuki.ws/shoubiznes/kaci-vapcarov-i-pavel-vladimirov-v-konflikt-v-kato-dve-kapki-voda/188497 Kliuki.ws
Къци Вапцаров и Павел Владимиров в конфликт, в „Като две капки вода!

Къци Вапцаров и Павел Владимиров се скараха в „Като две капки вода“

Къци Вапцаров изглежда наистина има проблем с колегите си от „Като две капки вода“. Слуховете, че шоумена и любимец на публиката не се разбира с тях, се затвърдиха снощи, когато Павел Владимиров избухна. Повод за кавгата беше поканата към Кристина Димитрова и Орлин Горанов да пеят с Къци, който трябваше да влезе в ролята на дуета. Изпълнението не бе най-доброто на шоумена откъм вокалност, но за сметка на това разби със сценично поведение.

Зрителите изпаднаха в луд възторг и дадоха, както винаги 10 точки на Къци Вапцаров. С което за пореден път го направиха втори на финала на състезанието. Колкото журито и колегите от екипа му да бяха критични към него, толкова феновете продължават да засвидетелстват подкрепа към любимеца си.

[caption id="attachment_44727" align="aligncenter" width="300"]Къци Вапцаров разби с дуета на Орлин Горанов и Кристина Димитрова Къци Вапцаров разби с дуета на Орлин Горанов и Кристина Димитрова[/caption]

В един момент Павел Владимиров не издържа и заяви пред всички, че Къци Вапцаров е прекалено толериран. „Не може за едни да се канят звездите, за да пеят с тях, а други сами да се спасяват“, изрази недоволството си Павел Владимиров. Той сподели още, че смята подобно отношение от страна на продуцентите за честно.

[caption id="attachment_44728" align="aligncenter" width="300"]Павел Владимиров се ядоса, че някои са по-толерирани от други Павел Владимиров се ядоса, че някои са по-толерирани от други[/caption]

Къци се опита да тушира ситуацията, но видимо му стана неудобно. Още един изпълнител обаче предизвика малък скандал тази вечер — поп певицата и актриса Нети. Звездата отказа да влезе в образа на Майли Сайръс и изпя хитовото й парче, без да изпълни скандалните провокации в него. Въпреки това журито я поощри и й даде няколко максимални точки, с което я прати отново на първо място за полуфинала.

А вие как смятате? Толерират ли продуцентите прекалено много Къци Вапцаров или е точно обратното?