Къртицата лъсна с куп шашми, зрителите възмутени
Къртицата лъсна с куп шашми. По време на живите предавания, зрителите разкриха истината за изолацията на звездите. Оказа се, че участниците не само не тънат в пълно неведение за случващото се навън, но и могат да излизат, когато си поискат.
Напук на обещанията на Иван и Андрей, че звездите от Къртицата не могат да виждат дори близките си, камо ли да си подадат носа навън извън мисиите, Ивайла Бакалова е била чута да казва, че пак е излизала преди ден. Също така Борислав и Марина Мицич са напускали базата заради стоматологични процедури, а поне пет—шест от участниците са липсвали по време на живото предаване.
[caption id="attachment_42532" align="aligncenter" width="300"]
Лъсна нова измама в Къртицата[/caption]
По всичко изглежда, че Бориса Тютюнджиева наистина е излизала от Къртицата и е била засичана да похапва в столичен мол. А останалите звезди също се ползват с някои привилегии, но просто тази подробност се пропуска в епизодите на Къртицата и лайфовете.
[caption id="attachment_42534" align="aligncenter" width="300"]
Зрители разкриха и че участниците излизат вън от Базата[/caption]
Зрители също така разкриха и защо толкова бързо Борислав е успял да излезе от Изолатора. В изолатора всъщност е имало лампа и осветление. „Как има сенки, при положение, че Борислав уж тъне в абсолютен мрак.“, „Нали Иван и Андрей казаха, че изпитанието му се провежда в пълна тъмнина, как има сенки тогава“, питат те.
Аудиторията е категорична, че като цяло този сезон е много по-слаб от предишния. И участниците участват предимно в скандали, показвайки твърде много агресия. Заради последното дори се чуха призиви да се сезира СЕМ и да глоби Къртицата.
Kristina Mileva

Остави коментар