Марина Мицич се извини на Ивайла Бакалова за обидите си
Марина Мицич се извини на Ивайла Бакалова за обидите си в Къртицата. След като напусна само две седмици преди финала предаването, бившата милионерска съпруга, сподели, че съжалява за думите си.
В предаването тя нарочи Ивайла за манекенка на повикване и заяви, че хонорарът й в „Къртицата“ е колкото един лек автомобил, който е получила за специални услуги. Последва невъобразим скандал, в който Мис България обвини Марина Мицич, че си прави пиар с нея.
[caption id="attachment_43283" align="aligncenter" width="300"]
Марина Мицич се извини на Ивайла Бакалова[/caption]
След напускането на предаването, Марина се извини и заяви, че съжалява за думите си. Тя допълни, че нищо лично сама не е научила за Ивайла и обвиненията й са на базата коментари на нейни приятелки. Марина Мицич отказа да даде имената им, заявявайки, че съжалява за думите си. Тя дори се отметна, като заяви, че не вярва в обвиненията, които сама е отправила.
[caption id="attachment_43282" align="aligncenter" width="300"]
Бившата милионерска съпруга се отметна от обвиненията си[/caption]
Сръбкинята заяви още, че се надява Мис България да не я съди и се надява скоро да се заеме с ежедневието си на съпруга на майка.
Изказването на Марина в Къртицата обаче разбуни духовете в мрежата. Според някои лично Илия Павлов е направила Ивайла навремето Мис България. Някои дори спрегнаха името й с това на покойния бизнесмен. И дори заявиха, че тя е била негова голяма тръпка.
Kristina Mileva
Остави коментар