Мария Силвестър напусна БНТ, ще води „България търси талант“
„България търси талант“ ще стартира с нова водеща тази пролет. Актрисата Мария Силвестър напусна БНТ, за да грейне в ефира на Би Ти Ви. Чаровната водеща неочаквано се премести в конкурентната медия, след като години наред бе водеща в телевизията — майка. За разлика от предишните два сезона, когато формата бе воден от Мария Игнатова и Алекс Раева, тази година Мария Силвестър вероятно ще има мъж за партньор. Все още не е ясно коя ще е дуетната половинка на актрисата, но вече се спрягат няколко имена. [caption id="attachment_39126" align="aligncenter" width="300"]
Мария Силвестър става водеща на "България търси талант"[/caption] Талантите в "България търси талант" ще бъдат оценявани от Любен Дилов—син, Ваня Цветкова, Асен Блатечки и Есил Дюран. Любен Дилов бе съдия и в първите два сезона на шоуто, а Ваня Цветкова има опит от гостуването си миналата година. Асен Блатечки е единственият без опит в подобен формат, но за мнозина той ще е най-колоритната фигура в шоуто. Есил Дюран от своя страна има опит като съдия в „Мюзик Айдъл“ и ще й бъде лесно да съдийства под светлините на прожекторите. Напускането на Мария Силвестър от БНТ и назначаването й като водеща на „България търси талант“ изненада мнозина. Синеоката водеща обаче е известна с ексцентричните си изяви и нищо чудно, скоро отново да я видим в друга медия.
Kristina Mileva
Остави коментар