Фолк звездата обяви, че не издържа на обстановката, смята да зареже играта
Номерата на Джийсън и Пенка извадиха от равновесие и фолк певицата Райна. Изпълнителката обяви, че няма да спи повечев Къщата и смята да излезе от шоуто. Недоволна от лишенията, които търпи и поведението на част от съквартирантите, Райна заяви, че ако нещата продължават така, ще си тръгне от формата. Фолк дивата влезе в Къщата, тъй като й липсваха емоции и настроение, призна тя самата. Оказа се, че емоциите в предаването обаче са й дошли в повече. Приятелката й Златка Райкова също се разстрои. И заяви, че не желае да остава в една къща с Джийсън и Пенка. [caption id="attachment_35053" align="aligncenter" width="300"]
Райна се ядоса, иска да си ходи[/caption] Разочаровани от подкрепата, която получават Джийсън и Пенка, Райна и Златка се разсърдиха. Певицата, която допреди дни беше сред най-спокойните хора в шоуто, сега е видимо ядосана и раздразнена. Липсата на храна, номерата на Джийсън и Пенка, както и интригите между част от съквартирантите, вбесиха пилето на фолка. И тя заплаши, че ще си излезе от шоуто. В социалната мрежа пък се водят разгорещени дебати, кой да си тръгне от предаването. Залозите са 1:1 за Джийсън и Пенка срещу Златките, които вероятно пак ще се окажат пратени на номинации.
Kristina Mileva
Остави коментар