„Предприемчиви“ фенове на актьора раздават билетчета и сувенири срещу заплащане
Трагичната смърт на актьора Пол Уокър стана обект на бизнес. „Предприемчиви“ фенове на актьора решиха да превърнат събитието в бизнес за огромно възмущение на близките и приятелите на звездата. Откакто се разчу за инцидента хиляди се събират около лобното място. Паркингът е затрупан със свещи, подаръци, цветя и плакати, а по тротоара вече въобще не може да се минава. [caption id="attachment_35648" align="aligncenter" width="300"]
Превърнаха в бизнес смъртта на Пол Уокър[/caption] Въпреки оплакванията на предприемачи от близките търговски комплекси навалицата става все по-голяма. А най-ужасното е, че някои от присъстващите са решили да правят бизнес от това. На опечалените фенове се предлагат потресаващи сувенири като клони от дървото, в което Пол се е блъснал или възможност да се снимат на мястото за спомен. Поради задръстване на паркинга, някои дори раздават билетчета срещу заплащане, на желаещите да си вземат последно сбогом с актьора. [caption id="attachment_35647" align="aligncenter" width="300"]
Фенове раздават "сувенири" срещу заплащане сн. TMZ[/caption] От управата на Санта Кларита вече изразиха молба към опечалените фенове да се разотидат. Засега обаче резултати от призивите няма, пише TMZ. Приятелите на Пол заклеймиха алчността на някои от анонимните „предприемачи“, решили да извлекат изгода от смъртта му. А други са загрижени, че присъствието на толкова много хора на лобното място на актьора може да доведе до инциденти.
Kristina Mileva
Остави коментар