Калканджиева изсипа як хейт срещу „Мис България“: „Нивото е изключително ниско“

Критика към кастингите

https://kliuki.ws/skandalno/kalkandzhieva-izsipa-yak-heyt-sreshtu-mis-balgariya-nivoto-e-izklyuchitelno-nisko/250205 Kliuki.ws
Калканджиева изсипа як хейт срещу „Мис България“: „Нивото е изключително ниско“

Бившата Мис България и настояща шефка на „Визаж“ Жени Калканджиева не скри разочарованието си от състоянието на конкурса „Мис България“. Тя сподели, че настоящото равнище е „изключително ниско“, отразяването е минимално, а кастингите са слаби.

Калканджиева отбеляза, че кастингите се провеждат само в два-три големи града, като по този начин се пропускат много талантливи и красиви момичета от останалите райони на страната. „Има места, откъдето излизат много красиви и талантливи момичета, но те остават извън конкурса“, поясни тя.

Шефката на „Визаж“ напомни, че е организирала „Мис България“ 13 години поред и всяка победителка под нейното ръководство е ставала влиятелна личност и телевизионен водещ. „През този период няма победителка, която да не е успяла да се наложи публично“, подчерта тя.

Поради настоящото ниско равнище на конкурса, Калканджиева заяви, че обмисля да организира нов национален конкурс, който да дава възможност на повече талантливи момичета да се изявят. „Много ниско е нивото и затова смятам, че аз трябва да направя национален конкурс“, категорична е бившата Мис България.

Калканджиева е решена да открие „най-талантливите момичета на България“ за новия си конкурс. Тя обяснява, че където е възможно, ще се организират регионални състезания, а там, където няма такава възможност – ще се проведат кастинги с обиколка из страната. „Навремето процедирах точно по този начин – два пъти в годината обикалях над 35 града в България. И сега ще повторя същото“, уверява неуморимата бивша Мис България.

Източник: hotnews.bg