Уникум! Мегз пожела да напусне ВИП Брадър, обяви седяща стачка (Всичко за резила)

https://kliuki.ws/skandalno/unikum-megz-pozhela-da-napusne-vip-bradar-obyavi-sedyashta-stachka-vsichko-za-rezila/181825 Kliuki.ws
Уникум! Мегз пожела да напусне ВИП Брадър, обяви седяща стачка (Всичко за резила)

Мегз пожела да напусне Къщата още на втората вечер след старта на риалитито.

В понеделник вечерта дизайнерката Мегз прекрачи прага на ВИП Брадър с цялата си самонадеяност и самочувствие. Но само два дни след това спря да се подчинява на Големия брат и заяви, че иска да напусне. Определено в решението й се криеше голяма доза колебание. Вероятно няма да получи хонорара си при подобен сценарий. Затова и ВИП Брадър определи решението й като "доста тъпо". А Каканашева реши да не стига чак до такива крайни действия и просто да изнудва Големия брат. Тя бе повикана в изповедалнята, за да заяви на живо в национален ефир желанието си да напусне Къщата. Но някак бързо се отказа от него и обвини в неизпълнение на договора продуцентите. А цялата драма се разигра заради русата перука на каре, с която Мегз реши да влезе в Къщата. Тя заяви, че е трябвало вчера да посети фризьора си или той да дойде при нея, за да й я махне. Каканашева бе с насълзени от болка очи и затова отказа да си свали слънчевите очила. Големия брат й заяви, че не е несериозен, а просто коафьорът не е пожелал да дойде днес и да я избави от мъките. А това, че е решила да влезе в перука, си е лично неин проблем! Той нарече Мегз "разглезена лигла" и определено се държеше с нея доста подигравателно. Това обиди дизайнерката още повече. Тя се тросна и заяви, че няма да напусне изповедалнята докато не дойде фризьор, който да й махне перуката! До края на снощния епизод тя продължаваше да "стачкува", въпреки че се оказа доста излишна в помещението за разговори с Големи брат. [caption id="attachment_102928" align="alignnone" width="300"]Мегз скочи на ВИП Брадър, но не й мина номерът Мегз скочи на ВИП Брадър, но не й мина номерът[/caption] Коментаторите в студиото също разкостиха Мегз. Тя бяха категорични, че в историята на шоуто не са виждали такова инфантилно поведение, което и грам не отговаря на претенциите на дизайнерката. Въпреки това, до последно Каканашева бе убедена в правотата си и некоректното и вероятно тенденциозно отношение на Големия брат към нея...