В Къщата на ВИП Брадър ври и кипи
В Къщата на ВИП Брадър цари хаос. Снощи номинираните „отърваха кожата” заради непредвиден прецедент. За оставане в Къщата се бориха Валентин Кулагин, Наско, Ричард, Ева от „Тоника”, Диона и Веселин Плачков. [caption id="attachment_116408" align="alignright" width="300"]
Във ВИП Брадър ври и кипи[/caption] Но те бяха „спасени” от скандалният пловдивски рапър Ванко 1. Той се поболя в Къщата и помоли Големия брат да напусне шоуто. Певецът се оплака, че тръгнал по болници и здравето му се влошило.„Искам да изляза, за да мога да се лекувам. И до болници бях, прегледаха ме. Наистина не се чувствам добре”, призна изпълнителят. Мнозина обаче предполагат, че това е доста хитър трик, за да избегнат босовете на шоуто крамолите. Припомняме, че недоволни майки сезираха СЕМ, че в шоуто за скандали участва бивш затворник, който е лежал зад решетките за търговия на женска плът и за участие в група за рекет и грабежи. Вероятно това е истинската причина рапъра от Пловдив да напусне шоуто за скандали и сензация. Това решение обаче на Ванко 1 даде шанс на останалите нарочени за изгонване да останат още седмица в Къщата. Въпреки че събра цели 15 вота, Валентин Кулагин бе този, който събра най-много точки за оставане в шоуто. Заради което той получи защитен щит. Според правилата на ВИП Брадър с него се спасява от номиниране. Но гримьорът с щедра ръка го дари на фитнес инструктора Ричард, с мотива, че той иска да остане по-дълго в къщата, но вероятността да бъде спасен следващия път клони към нула. Носителят на титлата „Мистър София” Ричард Величков показа скандално ниска култура. Водещият Ники Кънчев отново препита съквартирантите преди да бъдат изгонени от Къщата в Нови хан. Първият му въпрос бе къде е обявена независимостта на България. Единствен, който се престраши да отговори бе фитнес гуруто. Но според него независимостта е обявена в...Илинден. И свърза събитието с Илинденско-Преображенското въстание.
Людмила Велинова
Остави коментар