"София ден и нощ" се тресе от жесток скандал, феновете си искат Рая! (Истината за напускането й)

https://kliuki.ws/lyubopitno/sofiya-den-i-nosht-se-trese-ot-zhestok-skandal-fenovete-si-iskat-raya-istinata-za-napuskaneto-y/184355 Kliuki.ws
"София ден и нощ" се тресе от жесток скандал, феновете си искат Рая! (Истината за напускането й)

Риалити сериалът "София ден и нощ" стана обект на най-ожесточената критика от страна на феновете, откакто е на екран.

Една героиня от "София ден и нощ" и прекратяването на нейното участие стана повод за огромна вълна от недоволство и заплахи за бойкот на продукцията. Феновете са категорични, че махането на Рая от сюжета е най-голямата грешка, правена от продуцентите, а за настъпилата развръзка се появиха две версии, сред които зрителите се опитват да намерят истината. Истински хит стана предложението за брак, което Дани направи на Рая. Двамата имаха дълга и сложна връзка, която мина през много перипетии, но оцеля, поне до намесата на сценаристите. Масовото мнение, което се споделя в интернет, е, че заминаването на червенокосата танцьорка за Лондон и окончателната раздяла с годеника й е нещо, което не трябваше да се случва. Точно всичко се нареди и изведнъж приключи с гръм и трясък. Феновете недоумяват защо им бе на сценаристите да връщат Сабина за няколко епизода, като тя никога не се е радвала на одобрение, а сега дори героинята зад нея среща гняв към себе си. Рая пък бе един от любимите персонажи, който приключи своя звезден път безславно. Това накара стотици да се просълзят, а други дори се заканиха, че повече няма да гледат "София ден и нощ". Не е ясно кой е изпълнил заканите си и кой не, но има две основни версии за напускането на Рая. Едната е, че чаровната Михаела Павлова, която влезе в кожата й, е поискала по-висок хонорар от продуцентите, но той й е бил отказан. Тя е една от първите героини в сериала и логично желае да взима повече, отколкото новопоявилите се звезди като Анна-Мария, пише hotarena.net. След като повишение на нищожния хонорар нямало изглед да получи, Михаела взела решение да напусне, а сценаристите трябвало набързо да скалъпят историята със Сабина и заминаването й, която така разгневи феновете. Все пак красивата танцьорка си е оставила вратичка за завръщане, ако от продукцията все пак решат да вземат предвид искането й, което не е невъзможно, като се има предвид фенския натиск. [caption id="attachment_85405" align="aligncenter" width="334"]"София ден и нощ" си навлече гнева на феновете "София ден и нощ" си навлече гнева на феновете[/caption] Другата версия, която за мнозина звучи по-правдоподобна, е, че предаването не е оригинална продукция, а е заимствано от чужди формати и най-вече от "Берлин ден и нощ", а някои са категорични, че сценарият е едно към едно. Ако това е така, то напускането на Рая не е решение на продуцентите, а просто следване на сюжетната линия, към която се придържа и "София ден и нощ". [caption id="attachment_85406" align="aligncenter" width="370"]рая Рая ще липсва и на съквартирантите, и на феновете[/caption] [caption id="attachment_85407" align="aligncenter" width="374"]рая1 Раздялата с Рая разплака хиляди[/caption]