И на Спенс му писна от лигавия Криско
[caption id="attachment_27963" align="alignright" width="150"]
Спенс скочи на Криско[/caption] Рап легендата Спенс скочи на младия си колега Криско. Оказа се, че залязващият изпълнител не е никакъв фен на творчеството на Криско и даже осъжда голяма част от проектите му. Спенс отбелязва, че като родител на две деца, му е неприятно "разни дришльовци" да пеят за наркотици, амфети и "бременно момиче как ухаеш на аборт". "Тези певци искат да обикалят, да изкарват някакви пари по дискотеките, да пеят глупости за пороците. Няма лошо, всеки си носи кръста и отговаря за себе си", казва Спенс, добавяйки, че е готов с ново парче, в което смята да възпее Криско и да го осмее по доста краен начин. Хип-хоп фенове обаче веднага нападнаха Спенс и му припомниха, че навремето и той пееше за марихуана и дилъри, така че е смешно да се прави на толкова хрисим. Според други пък той ползва актуалността на Криско, за да си направи пи ар.
Kliuki.ws
Остави коментар