Спиндермаан се подиграва на Фики Стораро!

https://kliuki.ws/klyuki/spindermaan-se-podigrava-na-fiki-storaro/188563 Kliuki.ws
Спиндермаан се подиграва на Фики Стораро!

Спиндермаан взе на подбив Фики Сторарo

[caption id="attachment_43990" align="alignright" width="300"]спиндермаан Спиндермаан удари по Фики Стораро[/caption]

Спиндермаан е сред любимите интернет персонажи у нас и може би единственият, който успя да наложи образа си по подобен начин. Спинди се харесва на всички, защото не прави компромиси с никого. "Под ножа" му попадат както актуалните политици, така и героите от светския живот.

Една от последните жертви на Спидермаан е фолк певеца Фики Стораро. Шуменският плейбой непрестанно е взиман на подбив заради фитнес тялото си и твърденията му, че го е направил само чрез тренировки и чисти добавки. Спиндермаан е убеден, че синът на Тони Стораро е "химик", а освен това редовно се подиграва и на краката му, които са най-ясен показател, че Фики не бил истинска фитнес машина.

Феновете на Спиндермаан го подкрепят в изказаната теза, тъй като и те са на мнението, че Фики злоупотребява със забранените субстанции и не е нормално един тийнейджър да има толкова развито тяло.

Неотдавна Тони Стораро заяви, че е подлагал сина си на медицински тестове, с които сам да се убеди, че не взима стимуланти. "Докторът каза, че всичко е наред. Просто Фики яде по много и тренира усилено", отсече изпълнителят на "Бог ли ме наказа".

Ето го и новото парче на Фики Стораро - "Беше обич":