Гери-Никол вече е собственичка на мощно тузарско возило
Гери-Никол се похвали с чисто нов автомобил на стойности близо 400 хиляди лв. Варненката изкара книжка едва в края на миналото лято и от тогава до сега вече сменя втора мощна кола. За свой първи автомобил тя се довери на BMW за скромната сума от 100 хиляди лв. [caption id="attachment_154374" align="aligncenter" width="300"]
Гери-Никол яхна супер мощен звяр[/caption] Явно изпълнителката не се чувства достатъчно сигурно зад волана и се насочи към коли, които автофеновете определят като истински звяр на пътя в случая Mercedes. За миналия си рожден ден получи подарък от родителите си Бентли, чиято цена е близо четвърт милион. Остава загадка къде и кога Гери-Никол кара толкова скъп и разнообразен автопарк, който притежава, пише „България Днес“.
Людмила Велинова
Остави коментар