Борислав и Индира - новата двойка в "Къртицата"

https://kliuki.ws/tya-i-toy/borislav-i-indira-novata-dvoyka-v-karticata/189028 Kliuki.ws
Борислав и Индира - новата двойка в "Къртицата"

Борислав и Индира разтопиха феновете с любовта си, толкова са сладки

Борислав и Индира направо разтопиха феновете на „Къртицата“. Още преди старта на предаването, продуцентите издадоха, че ще видим интересна любовна двойка във формата. В снощния епизод стана ясно и кои точно са двамата влюбени в предаването — Борислав и Индира. Екзотичната красавица и мускулестия Аполон веднага станаха мили и на останалите участници и спечелиха фенове сред публиката.

Двамата бяха снимани да се гушкат, прегръщат и да си шепнат влюбено в една от спалните на „Къртицата“. А един от съквартирантите издаде, че до този момент любовта им не е била консумирана. Зрителите обаче коментират, че снощи влюбените май са се отдали с пълна сила на чувствата си. Тъй като камерите ги уловиха да се боричкат под завивките. Емил също сподели, че двамата са били доста шумни през нощта. И издаде, че цяла вечер са лудували като многократно прекъсвали съня му.

[caption id="attachment_40225" align="aligncenter" width="300"]Борислав и Индира са новата двойка в "Къртицата" Борислав и Индира са новата двойка в "Къртицата"[/caption]

indiraЗа първи път искри между Борислав и Индира прехвърчали още на кастинга, а по-късно и по време на тренировките в базовия лагер. В бърлогата на „Къртицата“ обаче, двойката доста по-открито доказваше любовта си.

[caption id="attachment_40226" align="aligncenter" width="300"]Дали новата двойка ще се сплоти с времето, както Любо и Рут? Дали новата двойка ще се сплоти с времето, както Любо и Рут?[/caption] [caption id="attachment_40227" align="aligncenter" width="300"]Зрителите направо се разтопиха от любовта им Зрителите направо се разтопиха от любовта им[/caption]

Дори Бориса Тютюнджиева, която се наложи като един от тарторите в шоуто и се очертава лидер, не можа да остане безучастна към Борислав и Ирина. Моделката мило сподели, че двамата са изключително „милички и сладки“, като в същото време не пропусна да захапе Константин, на когото дори вече лепна етикет, че ходи по левия тротоар.