Гордите родители заведоха първото си бебе у дома и нямат търпение да се справят сам-сами
Доктор Ангел Енчев прибра любимата им и бебето у дома. Гордите мама и татко са ужасно щастливи, че са изчакали подходящите партньори, за да имат своето съвършено пакетче щастие! Теди Велинова, която се е вихрила като стилист дори в деня преди секциото си, просто грее на снимката със синчето си. Татенцето се отчете с голям купон по повод раждането на наследника, но е решен да не посреща гости в къщи засега. Тримата „ще се гледат” и може би ще изчакат заветните 40 дена, преди да се появят публично. [caption id="attachment_27590" align="aligncenter" width="300"]
Щастливото семейство[/caption]
Родителите на Филип обаче не са толкова суеверни. Двамата вече представиха рожбата си в деня на изписването по примера на неговия астрален близнак – принц Джордж от Великобритания.
Теди и д-р Енчев планират сватба след година, за да може синчето им да ходи на тържеството. Сега обаче бъдещият шафер е на първо място! Надежда Димитрова http://youtu.be/k74dZyVBQfA
Kliuki.ws
Остави коментар