Гришо и Никол официално заедно - показват чувства публично (Видео)

https://kliuki.ws/tya-i-toy/grisho-i-nikol-oficialno-zaedno-pokazvat-chuvstva-publichno-video/185311 Kliuki.ws
Гришо и Никол официално заедно - показват чувства публично (Видео)

Гришо и Никол наистина са заедно и не се притесняват да го показват!

Първата снимка на Гришо и Никол, демонстриращи близост публично, излезе преди около два месеца, но някакси все още в публичното пространство витае съмнението, че всичко е просто пиар и двамата не са двойка в действителност. Но вече няма място за съмнение! Най-добрият ни тенисист и супезвездата Шерцингер се появиха заедно на партито преди старта на тенис турнира в Акапулко. Те пристигнаха хванати за ръка и бързо станаха атракцията на вечерта. Забележимо е, че Никол изпитва определени притеснения. Певицата може се чувства не на място, въпреки присъствието на любимия си. Все пак тя е свикнала да дефилира на друг тип събития и не е срещнала особено познати лица, за разлика от любопитните погледи, които я следват цяла вечер. Гришо и Никол пристигат като двойка и биват посрещнати от директора на тенис турнира. Той останал меко казано доволен от появата на Шерцингер, знаейки, че на другия ден всички ще говорят за двойката. Димитров представи певицата като "моето гадже", а след това я запозна с редица свои колеги от корта. Това допълнително смути вокалистката на "Пускет долс", но тя остана плътно до нашето момче. Сред елита на световния тенис се забелязваше отсъствието на Мария Шарапова, бившата любима на Григор. Всички тръпнеха в очакване дали тя и Никол ще се срещнат за първи път очи в очи, но нямаха тази възможност. Маша не дойде уж заради контузия на рамото, но остават съмненията, че просто не е искала да се засича с Григор, пише blitz.bg. [caption id="attachment_76260" align="aligncenter" width="300"]Гришо и Никол заедно с организатора на конкурса Гришо и Никол заедно с организатора на конкурса[/caption] [caption id="attachment_76261" align="aligncenter" width="300"]238820160222135359 Григор позира сам на стената на славата[/caption] Миналата година на този турнир Димитров бе в компанията на Маша. Разбира се, тя не бе в ролята на красив придружител, а на равностоен участник в надпреварата. Тогава появата им предизвика засилен интерес, защото двамата избягваха да демонстрират близост по време на състезания. Тази година обаче интересът към Гришо и Никол е неимоверно по-голям, а те определено знаят как да го подклаждат.