„Опърничавият” си намери идеалната половинка в лицето на руса тийнейджърка
Влюбеният в телевизията Пацо попадна на подходящото момиче, благодарение на реалити. „Укротяването на опърничавия” приключи по-възможно най-добрия начин. Най-веселият проект на Нова вече свърши за жалост на феновете му. Добрата новина е, както предположиха колегите от kliuki.bg, че Пацата взе възможно най-правилното решение и то с негласната благословия на мама Нели. Въпреки, че е възприеман като развей прах и любител на чалгаджийки, гълъбовският левент подходи сериозно и дори в последния епизод го видяхме в образ, далеч от налагания му в медийното пространство. Надето освен руса и достатъчно надарена, още в началото заяви готовността си да промени коренно начина си на живот, за да бъде с любимия човек. Тя не иска да живее зад Океана, нито да гради кариера на певица. Много усмихната, много естествена и както казва мама Нели – разсъжденията й не са на 19-годишно момиче! Възрастта й напълно подхожда на не толкова улегналия тридесетгодишен ерген. Едновременно с това е непринудена, стана симпатична на приятелите му, въпреки малките недостатъци като домакиня. Приема с лека ръка щуротиите на Пацата и предизвикателствата, пред които би я изправил той. След като така или иначе беше сред фаворитките на семейството – бъдещето им като двойка изглежда безоблачно. От Kliuki.ws пожелаваме на Панайот да оцени невероятния подарък на съдбата и двамата да бъдат много щастливи! Надежда Димитрова
Остави коментар