Финалът на „Капките” се вижда и с просто око
Участниците вероятно са пренапрегнати, но и в това шоу простотията е на макс. Един от евентуалните фаворити за победа направи шокиращо признание. Буквално втрещи зрителите, а водещите си глътнаха езика. Многословният Рачков остана без думи, нещо нетипично за комика. [caption id="attachment_164617" align="aligncenter" width="300"]
Участник в "Капките" призна, че взимал наркотици[/caption] Колегата му Геро също онемя. Защото Сано призна в прав текст, че от седмица е на наркотици, но и това не му е помогнало много. Това актьорът изстреля пред публиката, като накара водещите да не знаят на кой свят се намират и как да продължат с каламбурите си. Признанието Сано направи след като бе в образа на страховития фронтмен и вокалист на звездната група „Депеш мод”. Разбира се Фънки побърза да похвали прототипа на рокаджията, като доволно подметна , че нашенския Александър Сано изглежда в пъти по-добре от оригинала. И тогава изненадващо Сано заяви, че това се дължи на наркотиците, които гълта цели седем дни. Което накара Рачков и Геро да запелтечат от ужас и да прикрият левашки това изказване. Бледи и изплашени, двамцата само дето не припаднаха от ужас и страх, че краката на шоуто и техните се клатят след този чутовен гаф. Усмивката на Сано го издаде и водещите в един глас си отдъхнаха. И нахъсано заобесняваха, че Сано води изключително здравословен начин на живот, тренира и е като магнит за мадамите. Но той е верен само на една жена и това е собствената му.
Людмила Велинова
Остави коментар