Ваня Джаферович изуми всички с признанията си
Ваня Джаферович смути последователите си в Инстаграм, узна HotArena. Звездата върна лентата назад, спомняйки си за голямата слава, която му донесе Сървайвър. Той призна, че голямата награда от 100 бона, която получи за победата си в "Сървайвър: Камбоджа", е отишла за алкохол, купони и забавления. На конкретен въпрос от негов фен, Ваня отговаря простичко: Всичко изпих!, пише Телеграф. Риалити героят и бивш футболист Ваня Джаферович се присъединява към списъка с известни лица от родния шоубизнес, които са дали положителна проба за коронавирус. Отличникът от „Сървайвър“ се чувства добре. [caption id="attachment_143733" align="aligncenter" width="300"]
Ваня Джеферович изпил наградата си от "Сървайвър"[/caption] Това съобщи самият той в социалните мрежи. „Хората казват, че за всяко едно нещо има първи път. За пръв път съм Даферович, но също така и коронясал Даферович. PCR тест, който направих вчера, излезе положителен и ще се наложи да си почивам две седмици. За сега се чувствам добре и се надявам така да остане. Вирусът е сред нас и не е шега или измошльотина. Бъдете отговорни и се пазете. Вашият Дафи!", написа Джаферович във Фейсбук. Той, съпругата му и двете им деца са под карантина заради коронавируса. Отличникът от „Сървайвър” разказа, че в началото пил антибиотик, но „той не бил за него”. И продължил да се лекува „яко с чесън и яко с ракия”.
Людмила Велинова
Остави коментар